Make your own free website on Tripod.com

BEBEKLER HAKKINDA ISTEDIGINIZ HERSEY BURADA...

EVLAT EDINME

Home
BEBEGIN CINSIYETINI SECEBILIRMISINIZ ?
OYUNCAK REHBERI
BEBEGINIZIN BAKIMI
BEBEGIN ILK BANYOSU
BEBEGINIZI NASIL YIKAMALISINIZ ?
BEBEGINIZIN CAMASIRLARI
Hamilelikte olusan cilt degisimleri
BEBEK YOLDA
DOGUMA HAZIRLANMA
ikiz bebek bekliyorum
CIFT / TEK YUMURTA IKIZLERI
EVLAT EDINME
EGLENCE
Blank page
Blank page

Evlat Edinme
Çocuk sahibi olamayan çiftlerden bazılarını evlat edinmeyi düşünüyorlar. Siz de bu çiftlerden birisiyseniz bu bölümde hukuki prosedürden işin psikolojik boyutuna kadar pek çok konu başlığını bir arada bulabilirsiniz.
Skip Navigation Links.
Evlat Edinme >
BİR ÇİÇEK AÇMAK İÇİN SİZİ BEKLİYOR
   Bir ailenin aile olabilmesi için sizce gereken en önemli unsur ne olabilir? Ya bir kadını mutlu edebilecek en güzel hediyehangisidir? Ya bir erkeğin hayatını anlamlı hale getirebilecek, ona yaşamının en tatlı sorumluluğunu getirecek olan nedir? Peki birçocuğun ağzından sevgisinin belirtisi olarak çıkan ve kalbimizin derinliklerinde yer bulan ilk sözcükler nelerdir?

   Hiç bir kimsesiz çocukları yetiştirme yurduna gittiniz mi? Gitmediyseniz biz size içeri girdiğinizde ilk karşılaşacağınız manzarayıanlatalım. Yaşları ikiyle altı arasında değişen bir grup kızlı erkekli çocuk sizi gördükleri anda toplu olarak size koşar. Küçük olanlarboyları yetmediği için bacağınıza sarılırken diğerleri özellikle vücudunuzun elbiseyle kapanmayan yerlerine dokunmaya çalışırlar.Elleriniz kollarınız, yüzünüz bir anda küçük ellerle kapanır. Ve hep bir ağızdan “anne” ya da “baba” diyerek size sarılmaya ve özelliklesıcak teninize dokunmaya çalışırlar. 

   Evet onlar anne babası olmayan, devlet yurtlarında fiziksel olarak çok iyi bakılsalar da anne baba sevgisine hasret olan kimsesizçocuklardır. Hem kendinizi hem de sevgi bekleyen bu çocukları mutlu etmek istemez misiniz? Bunun çok güzel bir yolu var. Tabi çokkolay değil; zaman ve özveri isteyen bir süreç. Ama sonunda elde edilecekleri düşününce sizce bazı zorluklara değmez mi? 

Enter subhead content here

Enter supporting content here

loooo.gif