Make your own free website on Tripod.com

BEBEKLER HAKKINDA ISTEDIGINIZ HERSEY BURADA...

BEBEGINIZIN CAMASIRLARI

Home
BEBEGIN CINSIYETINI SECEBILIRMISINIZ ?
OYUNCAK REHBERI
BEBEGINIZIN BAKIMI
BEBEGIN ILK BANYOSU
BEBEGINIZI NASIL YIKAMALISINIZ ?
BEBEGINIZIN CAMASIRLARI
Hamilelikte olusan cilt degisimleri
BEBEK YOLDA
DOGUMA HAZIRLANMA
ikiz bebek bekliyorum
CIFT / TEK YUMURTA IKIZLERI
EVLAT EDINME
EGLENCE
Blank page
Blank page

Bebeğinizin Çamaşırları
Ne kadar dikkat edersek edelim, büyüme ve gelişme çağındaki çocukların üzerlerini ne kadar çok kirlettiğini hepimiz biliriz. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri için, kendi deneyimleriyle hayatı özgürce tanımaları gerekir. Çocukların zeka gelişimlerinin %90’ının gerçekleştiği 0-3 yaş dönemi, kıyafetlerin de en sık kirlendiği dönemdir. Bu dönemde çocuğunuzu kısıtlamanız, hayatı yaşayarak öğrenmesine de engel olacaktır. Öte yandan çamaşırlarının temizliği ayrı bir konudur! Bu bölümde bebeğinizin dünyayı keşfetmenin tadını çıkarırken, sizin de onun çamaşırlarıyla ilgili ihtiyaç duyacağınız tavsiyeler bulacaksınız.
Skip Navigation Links.
Bebeğiniz Dünyaya Gelmeden Önce

Her anne, bebeklerinin hassas cildine özen gösterir, onların tenine değen her giysinin temiz olmasına dikkat eder, onların büyük bir hassasiyetle yıkar. Ancak bazı lekeler sevgili bebeklerinin giysilerinin üzerinde kalıcı olabilir. OMO Baby, lekelere karşı etkilidir ve bebeklerin hassas cildine uygun olarak formüle edilmiştir.

OMO Baby’nin bebeklerinin bakımına özen gösteren tüm annelere verdiği bebek çamaşırları konusundaki önerileri sitemizde. Anneler, çamaşır yıkama konusunda hayatlarını kolaylaştıracak ipuçlarına, bebek giysilerini alırken ve onları yıkarken dikkat etmeleri gerekenlere sayfalarımızdan ve ayrıca OMO Baby’nin www.omobaby.com İnternet sitesinden ulaşabilir.


Bebeğiniz Dünyaya Gelmeden Önce

Bebeğinizin cildi hassastır. En değerli varlığınız hayatınıza katılmadan önce onun tenine değecek her şeyi OMO Baby ile yıkayarak, onun hassas cildini korumak için ilk adımı atabilirsiniz.

OMO Baby, Sağlık Bakanlığı ve Pediatri Birliği tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ve tek bebek giysilerine özel deterjanıdır.

Bebeğinizin cildine temas eden her şeyi yıkayabilirsiniz:

  Giysiler
  T-shirt, body, çorap, külot, pijama gibi iç çama-
şırları
  Havlular, banyo havlusu
  Mama önlüğü
  Çarşaflar, battaniye gibi yatak eşyaları
  Örtüler
  Araba koltuğu, puset, oyun alanındaki kumaşlar
  Annenin bluzu

 

loooo.gif